KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7538084
nr 753 8084
Gunnar Svenson
(1892-1977), Sverige
Akvarell, Gunnar Svenson, blommor i vaser, signerad, motivets mått: 37x54
måndag 16 april 2012
kl 17:29:01
Gunnar Svenson
Läs mer om Gunnar Svenson